2019 Sau 17

skelbimas gamtamokslinis ugdymas

2019 Sau 17

Sausio 17 d. 8a ir 8b klasių mokiniai dalyvavo atvirų durų dienoje Juozo Miltinio gimnazijoje. Mokiniai domėjosi priėmimo į gimnaziją klausimais, klasių komplektavimu bei savo galimybėmis šios gimnazijos atžvilgiu, susipažino su gimnazija, mokymosi aplinka, bendravo su gimnazistais, planavo savo ateitį.

 8b kl. auklėtojas A. Krulys, profesijos patarėja S. Arlauskienė

2019 Sau 17

Sausio 16 d. profesijos patarėja Stanislava Arlauskienė vedė kitokią ugdymo karjerai klasės valandėlę 8b klasės mokiniams. Ji pateikė mokinių aptarimui 15.min ir Delfi portalo straipsnius, kuriuose kalbama apie naujienas profesiniame mokyme. Mokiniai sužinojo, kad yra pertvarkomas profesinio mokymo programų portfelis – atsisakoma pasenusių programų, kad nuo šiol į profesines mokyklas bus galima stoti ne vieną, bet dukart per metus: vasarą arba žiemą. Po šią vasarą vykusio priėmimo likus valstybės finansuojamų vietų, 2018 metais žiemos priėmimas buvo skelbiamas pirmą kartą ir vyko lapkričio 14 – gruodžio 14 d. Taip pat mokiniai susipažino su valstybei žūtbūt reikalingų darbuotojų sąrašu.

2019 Sau 16

Sausio 16 d. „Šaltinio“ progimnazijoje vyko 5–6 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „Smart Kids“. Mūsų mokyklos komandą sudarė 2 penktųjų ir 2 šeštųjų klasės mokiniai, kuriuos konkursui ruošė anglų kalbos mokytojos Ramunė Karosienė ir Valė Savinčienė. Komandos pavadinimas – „Smart Trees“, simbolizuojantis mūsų mokyklos pavadinimą ir Kanados simbolį, klevo lapą. Mūsų mokyklos komanda įdomiai prisistatė konkurse, parodė puikias žinias apie Kanadą ir išradingai atliko kūrybinę užduotį. Tarp konkurse dalyvusių 9 mokyklų mūsų progimnazijos komanda užėmė I vietą ir buvo apdovanota padėkos raštu, pereinamuoju konkurso simboliu ir saldžiais prizais.

smart kids 01
smart kids 02
smart kids 03
smart kids 04

2017 m. Beržų progimnazija