2018 Geg 28

OlimpinÄ— diena pasas 1

2018 Geg 23

kvietimas spalvotos natos

Birželio 8 d. 15 val. Laisvės aikštėje prie miesto savivaldybės, koncertas
"SUSITIKIME PENKTADIENĮ"
Dainavimo studijos "Spalvotos natos" vaikai padainuos daug smagių dainelių, kurias patys labai mėgsta. Kviečiame penktadienį praleisti kartu su mūsų vaikų kolektyvu. Vaikai kartu su vadove Jolanta Vaitkevičiene Jums yra paruošę nuostabią ir linksmą muzikinę programą. Tad laukiame Jūsų šypsenų ir plojimų.

IKI GREITO IR MALONAUS SUSITIKIMO!!!

2018 Geg 25

3a klasės mokiniai, paskatinti klasės mokytojos J. Vaitkevičienės, dalyvavo XXIII Internacional Contest My World piešinių konkurse (Lenkija) „I will tell you about my homeland“ („Aš tau pasakysiu apie savo tėvynę“). Gegužės 25 d. mokyklą pasiekė žinia, kad šiame konkurse Girius Markutis už savo piešinį pelnė diplomą. Konkurso organizatoriai atsiuntė padėką ir diplomanto mokytojai.

Sveikiname.

diplomas markuciui 01
diplomas markuciui 02
diplomas markuciui 03

 

2018 Geg 20

Saulėtą gegužės 19-ąją, šeštadienį, dainavimo studijos „Spalvotos natos“ solistė Viltė Grybauskaitė, 2b klasės mokinė, kartu su Panevėžio bendruomenių rūmų „Grandinėlės“ šokėjais dalyvavo festivalyje „Apskauj mani, māmuliņa!“ Dagdoje (Latvija). Nuostabi solistė ten atliko dvi dainas „Katinėlis su pele“ ir „Sutemų ežiai“. „Muzika ir daina – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas“. Norėtųsi tikėti, kad Viltė išsivežė gerą nuotaiką bei norą sugrįžti į festivalį kitais metais. Sveikiname už drąsą, nuotaiką bei dainas.

dagda 01
dagda 02
dagda 03
dagda 04

Dainavimo studijos „Spalvotos natos“ vadovė Jolanta Vaitkevičienė

2017 m. Beržų progimnazija