2019 Kov 21

parama 2%

Maloniai kviečiame paremti mūsų mokyklą, pervedant 2% gyventojų pajamų mokesčio.

Ši parama nepareikalaus iš jūsų papildomų išlaidų, bet padės kurti saugią ir šiuolaikišką ugdomąją aplinką vaikams.

Plačiau žiūrėkite čia...

2019 Kov 25

Kovo 22 d. 6a klasės mokiniai, aktyviai įsijungę į Sveikatiados veiklas, po pamokų išėjo pasivaikščioti, patirti judėjimo džiaugsmą, aktyviai praleisti laiką, pajausti pavasario dvelksmą, pasikalbėti apie sinoptiko, meteorologo profesiją. Puikus oras suteikė daug gerų emocijų. Klasės auklėtoja Stanislava Arlauskienė diskutavo su mokiniais, kaip ir kiek svarbi gero saulėto oro įtaką žmogui, koks jo poveikis nuotaikai ir savijautai.

Kasmet kovo 23-iąją minima Pasaulinė meteorologijos diena, kurios šūkis 2019 m..– Saulė, Žemė ir orai. Su šia diena siejasi ir sinoptiko bei metereologo profesija. Ji svarbi mums visiems kasdien.

2019 Kov 25

Kovo 22 dieną 6a klasės mokiniai ir auklėtoja Stanislava Arlauskienė inicijavo tarptautinės vandens dienos paminėjimą. Prie savo kabineto jie pasidarė vandens stotelę: apie vandens reikšmę žmogaus organizmui kalbėjo, patys vandenį gėrė, kitus atsigerti kvietė. Tam buvo skirtos dvi pertraukos. 

2019 Kov 25

Konkursas „Pangea“ buvo pradėtas organizuoti nuo 2004 metų Vokietijoje. Pirmą kartą Lietuvoje jis įvyko 2014 m. Šio konkurso filosofija – visus dalyvius paskatinti domėtis matematika. Mūsų mokykla į šį konkursą įsitraukė šiais metais. 4a klasės 4 mokiniai, paskatinti mokytojos J. Vaitkevičienės, išbandė savo jėgas I ture. Einartas Survila pateko į II etapą. Jis su savo mokytoja kovo 9 d. vyko į Ukmergės Antano Smetonos gimnaziją ir kartu su kitais Lietuvoje matematikai gabiais vaikais sprendė uždavinius. Einartas iš 45 taškų surinko 26. Mokinys pasitikrino savo matematines žinias, pamatė savo stipriąsias puses. Jį šis konkursas motyvavo ir toliau domėtis matematika. Einartui linkime sėkmės sunkiuose, bet įveikiamuose matematikos labirintuose!

2017 m. Beržų progimnazija