2018 Rgs 20

Rugsėjo 19 d. į Beržų progimnazijos stadioną su dviratukais ir paspirtukais rinkosi lopšelių-darželių „Voveraitė“ ir „Draugystė“ priešmokyklinukai su auklėtojomis ir progimnazijos 1–4 klasių mokiniai. Čia vyko jau šeštosios tradicinės dviračių ir paspirtukų varžybos „Rieduliukas“. Visus dalyvius sveikino šių varžybų sumanytoja ir organizatorė – pradinių klasių mokytoja metodininkė Jolanta Vaitkevičienė, mokyklos direktorius Stanislovas Ambrazaitis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Macė ir Panevėžio klubo „Dviračiai“ prezidentas bei šių varžybų rėmėjas Rimantas Narkūnas.

Varžybose, kurios buvo skirtos Pasaulinei dienai be automobilio paminėti, dalyvavo net 110 mergaičių ir berniukų. Nuspręsta prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo, atkreipti dėmesį į eismo saugumą, skatinti dažniau važiuoti dviračiais bei prisijungti prie 760-ties miestų Europoje, kurie taip pat mini šią dieną.

Varžybų nugalėtojai pelnė aukso medalius ir nugalėtojo vardą, buvo apdovanoti padėkos raštais bei atšvaitais ir kitomis atminimo dovanėlėmis. Jais tapo: pirmokai Auksė Žostautaitė ir Julius Mickevičius, antrokai Aleksandra Laukagalytė ir Eimantas Aršulis, trečiokai Mindaugas Duoba ir Patricija Rumčikaitė, ketvirtokai Džestina Čepulytė ir Justas Misevičius.

Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius, dėkojame mokytojai Jolantai Vaitkevičienei ir jos vyrui Evaldui už surengtą nuotaikingą šventę, mamytėms ir tėveliams bei auklėtojoms ir mokytojoms už palaikymą.

rieduliukas 01
rieduliukas 02
rieduliukas 03
rieduliukas 04
rieduliukas 05
rieduliukas 06
rieduliukas 07
rieduliukas 08
rieduliukas 09
rieduliukas 10
rieduliukas 11
rieduliukas 12
rieduliukas 13
rieduliukas 14
rieduliukas 15
rieduliukas 16

2018 Rgs 18

Panevėžyje rugsėjo 17 d. vyko akcija „Keliauk darniai, gyvenk sveikai“, kurioje dalyvavo ir Beržų progimnazijos mokiniai: Akvilė Banytė (8a kl.), Amandas Bartuškevičius (7a kl.), Titas Katuškevičius (6b kl.).

Akcijos tikslai buvo: mažinti aplinkos oro taršą kietosiomis dalelėmis Panevėžio mieste; informuoti Panevėžio miesto gyventojus apie asmeninio naudojimo transporto priemonių įtaką ir gyventojų galimybes prisidėti prie aplinkos oro taršos iš transporto priemonių mažinimo ir aplinkos oro kokybės gerinimo.

Akcija, skirta paminėti artėjančiai Tarptautinei dienai be automobilio, vyko Laisvės aikštėje. Čia mūsų mokiniai inscenizavo įvairius personažus, siekdami atkreipti gyventojų dėmesį.

Gamtosauginis komitetas

01
02
03
04

2018 Rgs 18

Rugsėjo 17 d. 4a klasės mokiniai (mokytoja J. Vaitkevičienė) dalyvavo edukacinėje programoje „Nuo raidės iki knygos“. J. Masiulio knygyne lankosi visi ir dažnai, bet tik čia galima sužinoti, kaip atrodo Runų ir Lukijų raštas, kur atsirado pirmoji rašytinė knyga, o ji, beje, atsirado Kinijoje ir ją išrado kalvis, kuri paskutinė raidė buvo įrašyta į lietuvišką abėcėlę. Vaikai knygyne vaikščiojo kaip po savo namus, nes turėjo atlikti keletą užduočių: iššifruoti, kokios knygos pavadinimas parašytas Brailio raštu ir ją surasti knygyno lentynose, ką be knygų dar galime nusipirkti knygyne, išvardinti 20 daiktų, išspręsti kryžiažodį. Taigi pasisėmėme daug žinių, patyrėme daug įspūdžių ir nuo šiol knygyne lankysimės dažniau.

masiulio knigyne 01
masiulio knigyne 02
masiulio knigyne 03
masiulio knigyne 04
masiulio knigyne 05
masiulio knigyne 06
masiulio knigyne 07
masiulio knigyne 08

2018 Rgs 18

7b klasės mokiniai su fizikos mokytoja Lina Seliokiene apsilankė Lietuvoje jau penkioliktą kartą vykstančiame mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginyje „Smagioji elektronika“. Paskaita apie elektrą pavirto žaidimu. Jos metu žaisdami berniukai ir mergaitės konstravo elektrines schemas, tyrinėjo elektroninius komponentus: varžų grandines, kondensatorius, rites, elektromagnetines reles, nuolatinės srovės variklius. Susipažino su kai kuriais gamtos, fizikos ir elektros dėsniais. Mokiniai drąsiai bendravo su dėstytoju R. Kaliasu ir studentu L. Kvedaru.

Mokytoja buvo dėkinga mokiniams už jų smalsumą, kūrybiškumą, kruopštumą, geras emocijas, kultūringą elgesį, o KTU darbuotojams už mūsų progimnazijos mokiniams skirtą dėmesį.

erdvelaivis zeme 01
erdvelaivis zeme 02
erdvelaivis zeme 03
erdvelaivis zeme 04
erdvelaivis zeme 05
erdvelaivis zeme 06

2017 m. Beržų progimnazija