Balandžio 9 d., minint Tarptautinę vaikų knygos dieną, progimnazijos bibliotekininkė Alma Žilytė su lietuvių kalbos vyr. mokytoja Vaida Batavičiene penktokams ir šeštokams suorganizavo literatūrinę popietę.

Mokiniai klausėsi ta proga parašyto žymaus vaikų knygų iliustruotojo ir autoriaus Kęstučio Kasparavičiaus kreipimosi į pasaulio skaitytojus ,,Knygos padeda neskubėti“, apžiūrėjo sukurtą plakatą. Vėliau skaitė Violetos Palčinskaitės ir Daivos Čepauskaitės eilėraščius iš knygelių, dalyvavusių akcijoje ,,Metų knygos rinkimai 2018. Vaikų knygų kategorija“.

Renginio organizatorėms paskelbus skaitytojų protmūšio pradžią, keturios skirtingų klasių komandos rungėsi dėl daugiausiai žinančiųjų apie 2018 metų vaikų kategorijos knygų penketuką: Daivos Čepauskaitės ,,Baisiai gražūs eilėraščiai“, Mariaus Marcinkevičiaus ,,Draugystė ant straublio galo“, Violetos Palčinskaitės ,,Eilėraščiai iš namų“, Neringos Vaitkutės ,,Klampynių kronikos“ ir Jurgos Vilės ,,Sibiro haiku“. Varžovai turėjo atlikti dvidešimt užduočių. 6b klasės komandos nariai džiaugėsi pasiekta pergale. Jiems įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės. Likusiems 5a, 5b ir 6a klasės dalyviams atiteko paguodos prizai – knygų skirtukai.

Tarptautinė vaikų knygos diena 01
Tarptautinė vaikų knygos diena 02
Tarptautinė vaikų knygos diena 03
Tarptautinė vaikų knygos diena 04
Tarptautinė vaikų knygos diena 05
Tarptautinė vaikų knygos diena 06
Tarptautinė vaikų knygos diena 07
Tarptautinė vaikų knygos diena 08