Mūsų mokyklos mokinių Parlamentas šiais mokslo metais jau buvo suorganizavęs ne vieną protų mūšį mokyklos mokiniams, pamažu ugdydamas jų smalsumą ir azartą. Baigiantis mokslo metams buvo nutarta organizuoti protų mūšį ir mokykloje besimokančių mokinių tėveliams.

Gegužės 30 dienos vėlyvą popietę į aktų salę susirinko gausus dalyvių ir juos palaikančių žiūrovų būrys. Pagal iš anksto aptartą planą komandas sudarė 3 klasės vaikai ir 3 tėveliai. Protų mūšį mes pavadinome „Iš patirties“ ne šiaip sau. Juk mokiniai po visų mokslo metų yra pilni taisyklių, geografinių, istorinių ar kitų žinių, o pas tėvelius už pečių – nugyventų metų patirtis ir žinios iš gyvenimo. Kas gali būti geriau nei toks junginys!

Protų mūšis buvo nemenkas iššūkis visiems. Pasitikrinome ne tik geografijos, istorijos, biologijos žinias, bet ir lietuvių kalbos išmanymą. Pats netikėčiausias buvo 4-tasis – muzikinis – turas, kurį įveikti reikėjo ne tik dainų išmanymo, bet ir fantazijos. Ne taip lengva iš begarsio filmuko atspėti, kokia daina skamba.

Pertraukėlių metu nuobodžiauti neteko ir žiūrovams – klausimų ir prizų už teisingus atsakymus sulaukė ir jie.

Kol vertinimo komisija (direktoriaus pavaduotoja Milda Karpavičiūtė ir geografijos mokytoja metodininkė Jurgita Ablėnė) skaičiavo balus, tėveliams buvo pristatytas ir parodytas mokinių Parlamento sukurta laida „Beržynėlis“, kuri sukėlė daug teigiamų emocijų ir sulaukė dar daugiau plojimų.

Komandos nenusileido viena kitai, daugelis iš jų po kiekvieno turo turėjo surinkę vienodą balų skaičių. Pasibaigus visoms užduotims, pretendentes į nugalėtojas turėjome net dvi – 6a ir 7a klasių komandas. Po papildomos užduoties I vietos nugalėtoja iškilmingai buvo paskelbta 6a klasės komanda „Patriotai“. Sveikinimai jiems. O visiems dalyvavusiems – nuoširdus AČIŪ.

Protmūšis su tėvais 01
Protmūšis su tėvais 02
Protmūšis su tėvais 03
Protmūšis su tėvais 04
Protmūšis su tėvais 05
Protmūšis su tėvais 06
Protmūšis su tėvais 07
Protmūšis su tėvais 08
Protmūšis su tėvais 09
Protmūšis su tėvais 10
Protmūšis su tėvais 11
Protmūšis su tėvais 12

Socialinė pedagogė A. Narkevičienė