Tęsdami tradiciją, prieš rudens atostogas „pakrikštyti“ penktokus, atėjusius į dalykinę sistemą, nutarėme organizuoti jiems krikštynas. Mokykloje vyriausieji – aštuntokai, tai „krikštatėvių“ misija jiems ir teko. Aštuntokų auklėtojai Jurgita Ablėnė ir Alvydas Krulys su būreliu mokinių sukūrė scenarijų, paruošė užduotis.

Krikštynų šurmulys po pamokų prasidėjo auklėtojų pagrobimu iš kabinetų, tad penktokams reikėjo stengtis, kad jas išvaduotų. Visi turėjo pralįsti per virvę, kad patektų į auklėtojų slėptuvę. Sportinius gebėjimus pasitikrino, kaip neatsikabinę rankų siuntė vienas kitam virvę. Muzikiniai gebėjimai buvo ištirti išvardinant kuo daugiau dainų: vienai klasei apie gėles, o kitai – apie meilę. Po to visi kartu pašoko „krikštatėvių“ rodomą šokį Chocolate. Kam lengviau ir aktyviau ar energingiau sekėsi dirbti, tas turėjo daugiau šansų greičiau atgauti auklėtoją. Po smagių užduočių auklėtojos buvo išvaduotos ir kartu su auklėtiniais turėjo suklijuoti priesaiką. Ir tada jau visi kartu ją pakartojo.

8a kl. mokinė Akvilė Banytė vedė visą gražią ceremoniją, o ją vainikavo vaikų ir auklėtojų bei „krikštatėvių“ šokis „Turiu laivelį mažą“. Su spindinčiomis akimis ir geromis emocijomis „pakrikštyti“ penktokai ir jų „krikštatėviai“ aštuntokai išsiskirstė namo.

Penktokų krikštynos 01
Penktokų krikštynos 02
Penktokų krikštynos 03
Penktokų krikštynos 04
Penktokų krikštynos 05
Penktokų krikštynos 06
Penktokų krikštynos 07
Penktokų krikštynos 08
Penktokų krikštynos 09
Penktokų krikštynos 10
Penktokų krikštynos 11
Penktokų krikštynos 12
Penktokų krikštynos 13
Penktokų krikštynos 14
Penktokų krikštynos 15
Penktokų krikštynos 16
Penktokų krikštynos 17
Penktokų krikštynos 18
Penktokų krikštynos 19
Penktokų krikštynos 20
Penktokų krikštynos 21
Penktokų krikštynos 22
Penktokų krikštynos 23
Penktokų krikštynos 24